FINN DITT AUTORISERTE NORBOAT MEDLEM

Bedrift Postnr Poststed Telefon Epost
Arendal Båtskade Service A/S (tidl. Jali Prod.) 4853 HIS 95 22 09 30 post@arendalbatskadeservice.no
Bavaria Motorbåt Norge AS 1392 VETTRE 66 76 59 29 info@motorboat.no
Bærum Plast AS 1378 NESBRU 66845000 post@bplast.no
Engelsviken Slipp AS 1628 ENGELSVIKEN 69 33 31 65 post@engelsvikenslipp.no
Flak AS 4636 Kristiansand S 38 05 66 00 flak@flak.no
Kristiansand Båt Og Motor AS 4623 KRISTIANSANDS 38 05 81 00 eilif@kbm.no
La-Sa Båt og Motor AS 0212 Oslo 90 05 55 76 post@lasa.no
MAREX AS Hasseltangen 4889 FEVIK 95 03 07 02 espen@marex.no
Maritronic & Kristiansand Båtservice AS 4637 KRISTIANSANDS 90 56 05 22 post@maritronic.no
Randesund Båtsenter AS 4639 KRISTIANSAND S 41 68 64 20 post@baatsenteret.no
Selfa Arctic AS 9430 SANDTORG 90922915 erik@selfa.no
Slevikkilen Båtbyggeri AS 1621 GRESSVIK 69 32 88 70 post@slbb.no
Viknes Båt & Service AS 5321 Kleppestø 56 15 22 28 butikk@viknes.no
Østfold Båtservice 1745 SKJEBERG 95 81 71 07 m-qv@frisurf.no

Øvrige NORBOAT-autoriserte gassinstallasjonsfirmaer:

Bedrift Postnr Postested Telefon
Ballstad Slip AS 8373 Ballstad 76 05 51 00

 

Bedrift Postnr Poststed Telefon Epost
Aktuell Marin AS 6416 MOLDE 71 25 76 46 post@aktuellmarin.no
Arendal Bådsenter AS 4876 GRIMSTAD 46425000 jarle@abaad.no
Askeladden Boats AS 5217 HAGAVIK 56 30 87 00 jonathan@askeladden.no
Bavaria Motorbåt Norge AS 1392 VETTRE 66 76 59 29 info@motorboat.no
Bergen Marine AS 5252 SØREIDGREND 55 12 00 00 post@bergen-marine.com
Den Glade Båtmegler 4889 FEVIK 92 65 38 89 haani2@online.no
Harstad Marina AS 9407 HARSTAD 41 33 64 93 post@harstad-marina.no
Hk Motorservice AS 4632 KRISTIANSAND 38 09 59 10 jarle@hkmotorservice.no
Kiil-Sandtangen AS 3766 Sannidal 35 98 47 60 post@sandtangen.no
Maritim Center AS 9278 TROMSØ 77 66 20 00 post@maritim-center.no
Moss Båt og Motor AS 1512 MOSS 99 31 53 33 maarten@mbm-as.no
Nautic Norway AS 5035 BERGEN 55 96 21 10 info@nauticnorway.no
Nor Båt AS 8089 BODØ 75 56 12 33 post@norbaat.no
Norsk Båt-Taksering 1555 SON 907 45 007 post@baattaksering.no
Norsk Lystbåtformidling 3060 SVELVIK 47 70 39 39 mail@batformidling.com
Nye Norsk Båtsenter AS 5251 SØREIDGREND 55 52 50 30 sveinerik@princessyachts.no
Thor Nilsen AS 3960 Stathelle 35 96 87 50 per.jacobsen@trn.no
Viknes Sør AS 4841 ARENDAL 95 72 31 33 torstein@viknes.no

Bedrift Postnr Poststed Telefon Epost
Adolfsen Båtbyggeri 1692 Nedgården 69 37 88 33 brabaat@brabaat.com
Askeladden Boats AS 5217 HAGAVIK 56 30 87 00 jonathan@askeladden.no
Berres Bil og Båt AS 8388 Ramberg 76 09 32 40 berresbil@online.no
Bildøy Båt og Motor AS 5360 KOLLTVEIT 56 33 12 20 firmapost@bildoybat.no
Båt & Motor Service 5035 Bergen 55 31 16 68 post@batogmotorservice.no
Båt-Holm AS 1789 Berg i Østfold 69 19 05 90 hb@bat-holm.no
Båtsenteret AS (Wave Båtsenteret) 5523 HAUGESUND 52 86 50 90 post@batsenteret.no
Dranges Båtservice A K & Co 5215 Lysekloster 56 30 90 69 verksted@drange.no
Engelsviken Slipp AS 1628 ENGELSVIKEN 69 33 31 65 post@engelsvikenslipp.no
Fitjar Småbåt- & Fritidsservice AS 5419 FITJAR 944 30 500 oddvar@fitjarbaat.no
Fredrikstad Marineservice 1621 Gressvik 69 32 96 60 ragnar@fredrikstadmarine.no
Fure Mekaniske AS 6967 HELLEVIKIFJALER 57 73 75 42 furemvv@online.no
Garstad AS 4152 VESTRE ÅMØY 915 52 217 lolli@garstad.no
Gressvik Marina Service AS tidl. Marin Elektro AS 1621 GRESSVIK 69 32 67 97 post@gressvik-marina.no
Grimstad Bådsenter AS 4876 Grimstad 37 04 13 58 kontakt@gbaad.no
Harstad Marina AS 9407 HARSTAD 41 33 64 93 post@harstad-marina.no
Herføl Marina AS 1684 Vesterøy 69 37 89 45 post@herfoelmarina.no
Hk Motorservice AS 4632 KRISTIANSAND 38 09 59 10 jarle@hkmotorservice.no
Hydrolift AS 1610 FREDRIKSTAD 47810606 bard@eker.no
Håvard Flesjå ANS 4160 FINNØY 98 29 82 02 post@hfans.no
Jarlsø Marina AS 3124 TØNSBERG 33 32 88 80 butikk@jarlsomarina.no
Kiil-Sandtangen AS 3766 Sannidal 35 98 47 60 post@sandtangen.no
Kristiansand Båt Og Motor AS 4623 KRISTIANSANDS 38 05 81 00 eilif@kbm.no
Krogsrud Marine Service AS 0277 Oslo 41 50 55 00 krogsrudmarine@gmail.com
Krogstadfjorden Marina AS 1640 Råde 69 28 42 30 kmarin@online.no
Larsstø Båt & Maskinservice 5484 Sæbøvik 53 47 61 54 wavelarssto@knett.no
La-Sa Båt og Motor AS 0212 Oslo 90 05 55 76 post@lasa.no
Marina AS 5501 HAUGESUND 52 72 66 66 lars@marina-as.no
Maritronic & Kristiansand Båtservice AS 4637 KRISTIANSANDS 90 56 05 22 post@maritronic.no
Møre Båtservice AS 6507 KRISTIANSUND 71 58 77 30 steinar@baatservice.no
RAGNAR RINGSTAD AS 1610 FREDRIKSTAD 69 31 40 99 post@ragnarringstad.no
Risør Båtsenter AS 4950 Risør 37 15 25 50 morten@risor-baat.no
Rørvik Marina AS 7901 RØRVIK 74 36 05 20 post@rorvikmarina.no
Sentrum Marina AS 8901 BRØNNØYSUND 75 02 05 33 post@sentrummarina.no
Sjø-Sport Service AS 4664 Kristiansand S 38 02 46 62 firmapost@sjo-sportservice.no
Solheim Diesel AS 6900 FLORØ 57751480 post@solheim-diesel.no
Stadsbygd Båtsenter AS 7105 STADSBYGD 99 25 55 50 post@stadsbygd-batsenter.no
Sørnes Marine & Industri 6590 TUSTNA 45866259 jsornes@online.no
Tøsdal & Nordstrønen Motorservice AS 5210 OS 56 30 97 97 morten@tnmotorservice.no
Viknes Båt & Service AS 5321 Kleppestø 56 15 22 28 butikk@viknes.no
Vollen Slipp AS 66 90 44 66 christian@vollenslipp.no
Yamaha Båt & Motorsenter AS 4575 LYNGDAL 38 33 03 00 butikk@ybm.no
Østfold Båtservice 1745 SKJEBERG 95 81 71 07 m-qv@frisurf.no

Bedrift Postnr Poststed Telefon Epost
Aboat - Stavanger Plastservice AS 4085 HUNDVÅG 51856800 sveinarild@aboat.no
Arendal Båtskade Service A/S (tidl. Jali Prod.) 4853 HIS 95 22 09 30 post@arendalbatskadeservice.no
Askeladden Boats AS 5217 HAGAVIK 56 30 87 00 jonathan@askeladden.no
Bildøy Båt og Motor AS 5360 KOLLTVEIT 56 33 12 20 firmapost@bildoybat.no
Bærum Plast AS 1378 NESBRU 66845000 post@bplast.no
Båt-Holm AS 1789 Berg i Østfold 69 19 05 90 hb@bat-holm.no
Båtsenteret AS (Wave Båtsenteret) 5523 HAUGESUND 52 86 50 90 post@batsenteret.no
Dranges Båtservice A K & Co 5215 Lysekloster 56 30 90 69 verksted@drange.no
Hovde Maritim AS 8312 HENNINGSVÆR 95 79 95 11 post@hovdemaritim.no
Hundvåg Båt og Karosseri 4086 Hundvåg 51 54 70 54 post@hbk.as
Hydrolift AS 1610 FREDRIKSTAD 47810606 bard@eker.no
Høibraaten Båtservice AS 1444 DRØBAK 908 33 380 st-hoe@online.no
Jakob Tøkje 5397 BEKKJARVIK 90167715 jakobtokje@hotmail.com
Jakobsen Marineservice - Skien Opplagssenter AS 3712 SKIEN 90 69 89 71 jack@jakobsenmarine.no
Kiil-Sandtangen AS 3766 Sannidal 35 98 47 60 post@sandtangen.no
MAREX AS Hasseltangen 4889 FEVIK 95 03 07 02 espen@marex.no
Nordplast AS 9282 TROMSØ 77 64 10 61 postmaster@nordplast.net
Norsk Modell og Formplast AS 5329 FLORVÅG 93 46 22 04 svein@n-m-f.no
Nøst Båtservice 7629 Ytterøy 91 71 62 95 post@nostbat.no
PG-Service Petter Gjærum 3943 PORSGRUNN 915 41 211 petter@pg-service.no
Polyglass Bjørn Waatvik 1165 OSLO 64 95 60 20 bjorn@polyglass.no
Pro Motor Nord AS 8073 BODØ 93042775 post@promotornord.no
Randesund Båtsenter AS 4639 KRISTIANSAND S 41 68 64 20 post@baatsenteret.no
Saga Boats AS 6741 Selje 57 85 84 80 adr@sagaboats.no
Selfa Arctic AS 9430 SANDTORG 90922915 erik@selfa.no
Son Marina Båtopplag AS 1550 HØLEN 46 48 66 47 veso.sonmarina@hotmail.com
Thevik Mek Verksted 7206 Hellandsjøen 90 09 63 85 tmv@hemne.as
Vallø Marina AS 3166 Tolvsrød 33 39 79 28 Vinte marina@vallomarina.no
Viknes Båt & Service AS 5321 Kleppestø 56 15 22 28 butikk@viknes.no